All for Joomla All for Webmasters

Hakkımızda

 

“Jin-Est Güzellik Merkezi, Modern ve Şık atmosferi, güvenli ve teknolojik donanımı, deneyimli ve güleryüzlü ekibi ile 2007 yılından beri hizmet vermektedir.”

Merkezimiz Diyarbakır'ın en işlek noktası olan Ofis semtinde yer almaktadır. Kurumsal olarak 6. yılımıza girdik. Bu süre zarfında en önemli ilkemiz kaliteden ödün vermeden en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktır. Uzman personelimiz alanlarında 14 yıllık deneyime sahiptirler.

Jin-Est müşteri memnuniyetini, güler yüzü, hizmet ve ürün kalitesine garanti vermektedir.

Tedavi ve Uygulamalarımız için randevu almayı unutmayın. Çayımızı içmeye ve tanışmaya her zaman bekleriz.  

Uzman Estetisyen | Nazan ÖLÇER 

1982 yılında Silvan'da doğdu.İşletme bölümünü tamamlayıp 2000 yılında Dermatolojik lazer uygulamaları alanında tanınan Yrd. Doç. Dr. Ektan Demir ekibinde Berivan Toprak'la beraber 8 yıl çalıştı.2007 yılından bu yana Jin-Est Güzellik Merkezi'nin işletmeciliğine devam etmektedir.

Uzman Estetisyen | Berivan TOPRAK

1980 yılında Ergani'de doğdu.Sağlık Kurumları İşletmeciliği tamamlayıp 2000 yılında Dermatolojik lazer uygulamaları alanında tanınan Yrd. Doç. Dr. Ektan Demir ekibinde Nazan Harman'la beraber 8 yıl çalıştı.Güzellik alanında kaliteli hizmet sunmak üzere 6 yıllık Güzellik Uzmanlığı / Estetisyenlik okulunu tamamladı.2007 yılından bu yana Jin-Est Güzellik Merkezi'nin işletmeciliğine devam etmektedir.

VİZYONUMUZ

Güzellik hizmetlerini, Güzellik ve bakımı yaşam kültürü haline getirmek,güzellik salonumuzun temizliğinin ve modern görüntüsünün devamlılığını sağlamak.             

MİSYONUMUZ

Güzellik hizmetlerini,tüm uzmanlık dallarında,uluslararası standartlara uygunluğu onaylanmış yöntemlerle ve en son teknolojik imkanlarla toplumun her bireyine ve kesimine sunmak.

İletişim Bilgileri

  • Tel: 0 412 228 11 88
  • Gsm:0 531 522 41 05
  • Email: info@jinestguzellikmerkezi.com
  • Adres:Ofis Sanat Sokağı Saray Market Yanı V. Kupik . Apt. No:1/3, Yenişehir / Diyarbakır