All for Joomla All for Webmasters

Diyarbakır Enfraruj

Enfraruj - Lenf-Drenaj/Pressoterapy- Pasif Jimnastik

Enfraruj Sadece diyet ve egzersiz yaparak bel, karın, kalça gibi çalıştırılması diğer kas gruplarına göre daha güç olan bölgelerde sonuç alınmayabilir. Yani, ideal kiloya ulaşılsa bile vücuttaki orantısızlık devam eder. Bu durumda bu bölgeleri ayrıca harekete geçirecek ve yağ yakılmasını kolaylaştıracak bir yöntem gerekir. Sağlıklı ve kalıcı zayıflamanın anlamı yağ yakmak demektir. Enfrarujda belli dalga ve yoğunlukta verilen enfraruj ışınları cildin derinliklerine girerek vücut ısısının yükselmesini sağlamakta ve kaslara ulaşmaktadır.

Bu yükselen ısı sayesinde metabolizma yaklaşık %14 oranında hızlanır. Isınan kaslar etrafında bulunan yağ hücrelerine ısılarını yayar. Kol, sırt, karın, bel, kalça, bacak, bacak içi gibi problemli bölgelerine bağlanan elektrotlar ise o bölgedeki kas gruplarını çalıştırarak yağın enerjiye dönüşmesini yani yağ yakılmasını sağlar. Cihazın enfraruj tekniğini kullanan benzerlerinden üstünlüğü istenilen bölgeye bağlanabilen elektrotları sayesinde incelmesini istediğimiz bölgeyi kendimiz seçebilmemiz.
 
Lenf-Drenaj/Pressoterapy

Yağ hücrelerinin içerisindeki artıklar, lenf kanalları yoluyla vücuttan atılır. Lenf kanalları görevini iyi yapamadığı zaman lenf dolaşımı yavaşlamaya başlar. Böylelikle vücutta ağrı hissi, kötü estetik görüntü gibi sorunlar ortaya çıkar.

Pressoterapi, basınç yöntemi ile vücutta birikmiş atık maddeleri, ödemi(suyun tutulması) mekanik olarak dışarı atmaktadır. Bu sayede vücutta ödem, ağrı, selülit gibi problemler sağlıklı bir şekilde çözüme ulaştırılmaktadır. Pressoterapi cihazı aynı zamanda adet sancılarınıda azaltmaya yardımcı olur.
 
Pasif Jimnastik

Gerek hormonal dengesizlikler gerekse kötü beslenme alışkanlıkları, menopoz, hamilelik ya da mesleki sebeplerle vücudun bel, kalça, basen, göğüs, boyun vb. bölgelerinde anormal yağ dokusu birikimi oluşabilmektedir. Bu vücudun estetik görünümünü bozduğu gibi ileride sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Bel, kalça ve boyun ağrıları gibi istenmeyen rahatsızlıklar ortaya çıkabilmektedir.

Bu iş için özel geliştirilmiş elektroterapi cihazı ile bu yağ dokuları eritilmekte, doğru beslenme ve diyet alışkanlıkları ile birlikte kalıcı çözüm sağlanmaktadır.

Son derece rahat ve hijyenik bir ortamda, siz derginizi müzik eşliğinde okurken, bitki çayınızı yudumlarken, bir türlü atamadığınız fazla yağlarınızdan farkında olmadan, terlemeden kurtulacaksınız.

İletişim Bilgileri

  • Tel: 0 412 228 11 88
  • Gsm:0 531 522 41 05
  • Email: info@jinestguzellikmerkezi.com
  • Adres:Ofis Sanat Sokağı Saray Market Yanı V. Kupik . Apt. No:1/3, Yenişehir / Diyarbakır