All for Joomla All for Webmasters

Diyarbakır Bölgesel Zayıflama

Fazla kilolarınızdan kurtulmak, özellikle de bölgesel olarak zayıflamak ister misiniz? Bölgesel zayıflamak, göbek eritmek, doğum sonrası fazla kilolardan, yan simitlerden kurtulmak, basen bölgelerini sıkılaştırmak… Bu kelimeler size de tanıdık geliyor mu? Cevabınız eve ise Ultra Ice Lipo tam size göre bir yöntem. Çünkü artık aşırı kilo, obezite, fazla yağlar günümüzde birçok insanın hem görsel hem de sağlık açısından en önemli sorunu haline geldi. Sağlık açısından şişmanlık, özellikle bölgesel olarak fazla yağlanma, kalp damar hastalığı, şeker hastalığı, eklem bozuklukları ve kireçlenme ile kanser gibi rahatsızlıkların görülme sıklığını arttırır. Bu yüzden kilolu insanların çoğu fazla kilolarından kurtulmak, ince bir görünüme sahip olmak ve zayıflamak için aylarca hatta yıllarca uğraşırlar. Birçok farklı yöntem deneyerek kilo vermeye çalışırlar ve denedikleri yöntemlerin çoğu başarısızlıkla sonuçlanır. Sebebi ise yanlış ve etkisiz yöntemleri uygulamalarından kaynaklanmaktadır.

Fazla kilolar da çoğu kişide bölgesel yağ olarak toplanmıştır ve bu kilolardan kurtulamamak kişilerin en büyük sıkıntısıdır. Eğer siz de fazla kilolarınızdan kurtulmak, etkili bir şekilde, tek seansta ve bölgesel olarak zayıflamak istiyorsanız sizin için en iyi yöntem Ultra Ice Lipo. Bu yöntemin sonunda kimse size artık ‘’ zayıflamışsın ama göbeğinden kurtulamamışsın’’ diyemeyecek. Çünkü Ultra Ice Lipo ile tek seansta zayıflayacak, göbeğinizden, baseninizden rahatlıkla kurtulacaksınız.

Bölgesel zayıflama, Ultra Ice Lipo ile ölü hale getirilmiş yağ hücrelerinin dışarı atilim süreci ise bağırsak, idrar ve ter yolları ile gerçekleşir. Atılım sürecinde ise su tüketimi en önemli etkendir. Su, kalori yakılmasının ve bu yöntemle kırılan yağların atılmasının en iyi yardımcısıdır. Çalışmalarda günde 8 bardaktan fazla su içenlerin, 4 bardak su içenlere göre daha fazla kalori yaktığı gösterilmiştir. Bu yüzden atık madde haline getirilen yağları atmak ve metabolizmamızı da hızlandırmak için bu süreçte su tüketmemiz önemlidir. Gün içerisinde kadınlar için 2-2.5, erkekler için de 2.5-3 litre su tüketimi önerilir. Yağ atılım sürecin uzunluğu ya da kısalığı ise birçok etkene bağlıdır. Bunlar; kişinin metabolizmasına, günlük kalori yakımına, kullandığı ilaçlara ve hatta gün içerisindeki yeme içme davranışına göre bile değişiklik gösterir. Siz de bu yöntemle fazla kilolarınızdan, yağlarınızdan kurtulup bölgesel olarak zayıflayabilirsiniz. Ancak kilolarınızdan kurtulup zayıfladıktan sonra da eski halinize dönüp kilo almamak için beslenmenize dikkat ediniz.
Titreşimli Bölgesel Zayıflama

Birçok kişinin adeta kâbusu haline gelen şişmanlık hastalığından kurtulmak isteyen insanlar, bu uğurda hem zaman hem de para harcıyorlar. Şişmanlığın türlerinden bir tanesi de, bölgesel zayıflama işlemlerini gerektiren, bölgesel yağlanma durumudur.

Bölgesel yağlanma durumu en çok; basen, baldır ve göbek çevrelerinde gerçekleşir. Her ne kadar kol kısımlarında da bu durum görülse de, diğer bölgelere göre daha kısa sürede giderilebilir.

Bölgesel yağlanma ile ilgili birçok işlem bulunur. Bu işlemlerden bir tanesi ve son çare olarak, yağ aldırma işlemidir. Yağ aldırma işlemi bir operasyon gerektirir ve bazı insanların yaptıramayacağı bir işlem olabilir. Bilindiği gibi özellikle astım hastalarının narkoza karşı alerjileri vardır ve bu durumdan dolayı birçok ameliyat işlemini yaptıramazlar.

Sıcak - Soğuk Lipoliz

Soğuk Lipoliz, yağ dondurma prosedürüdür. Diyet ve egzersiz yoluyla tüm çabalarınıza rağmen inatla zayıflatamadığınız bölgesel yağlarınızdan soğuk lipoliz ile kurtulabilirsiniz. Soğuk lipoliz ile FDA onaylı, cerrahi yöntemler olmadan kalıcı ve çok hızlı şekilde artık zayıflayabilirsiniz. Hasta memnuniyet oranlarının çok yüksek olduğu Soğuk lipoliz ile bölgesel zayıflayarak, sevdiklerinizin gözünde daha çarpıcı ve harika görünebilirsiniz.

Soğuk lipoliz, cildin altındaki yağ hücrelerine hassas bir şekilde kontrollü soğutma sağlar.
Tedavi edilen yağ hücreleri kristalize edilir (dondurulur), sonra bu yağ hücreleri soğuk lipoliz ile dondurulur. Kısa zaman içinde vücudunuz bu dondurulan yağları işler ve ölü yağ hücrelerini ortadan kaldırır.

İletişim Bilgileri

  • Tel: 0 412 228 11 88
  • Gsm:0 531 522 41 05
  • Email: info@jinestguzellikmerkezi.com
  • Adres:Ofis Sanat Sokağı Saray Market Yanı V. Kupik . Apt. No:1/3, Yenişehir / Diyarbakır